Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika to rozwiązanie, które pozwala osiągnąć niezależność energetyczną właścicielom gospodarstw domowych.

Skontaktuj się z nami!

jesteś zainteresowany pozyskiwaniem prądu ze Słońca lub ciepła z powietrza? Zadzwoń lub wyślij wiadomość, a odpowiemy tak prędko, jak to możliwe.

Słońce stanowi niewyczerpalne źródło energii, która za pomocą paneli fotowoltaicznych i inwertera jest przetwarzana w prąd zmienny. To sprawia, że taka instalacja zwraca się w ciągu kilku lat, a w późniejszym okresie generuje oszczędności na rachunkach za prąd.

Panele fotowoltaiczne mogą być zamontowane na dachu lub gruncie – w zależności od warunków danej posesji. Nie wymagają przebudowy konstrukcji dachu oraz nie emitują hałasu podczas pracy. Estetyczny wygląd sprawia, że doskonale komponują się z pokryciem dachowym. Przed podpisaniem umowy, specjalista dokonuje oględzin posesji w celu wybrania najbardziej nasłonecznionego miejsca do zamontowania paneli. Po ustaleniu szczegółów, następuje podpisanie umowy i rozpoczęcie prac montażowych w określonym terminie. Po zakończeniu montażu i testów działania, w imieniu klienta dokonujemy zgłoszenia do zakładu energetycznego w celu podłączenia dwukierunkowego licznika.

Fotowoltaika osiąga maksymalną wydajność w lato, gdy Słońce świeci najmocniej. Dlatego w tym okresie dochodzi do wyprodukowania nadwyżek prądu, które zostają odprowadzone do publicznej sieci. Natomiast w okresie zimowym, gdy wydajność fotowoltaiki jest niższa, właściciel gospodarstwa domowego może je zasilać wygenerowanymi zapasami prądu.

Skontaktuj się z nami!

jesteś zainteresowany pozyskiwaniem prądu ze Słońca lub ciepła z powietrza? Zadzwoń lub wyślij wiadomość, a odpowiemy tak prędko, jak to możliwe.

Z

Fotowoltaika
dla firmy

Fotowoltaika zyskuje coraz większą popularność wśród przedsiębiorców. Poza tym, że pozwala uniezależnić się od podwyżek prądu ustalanych przez zakład energetyczny

Z

Fotowoltaika
dla rolnictwa

Energia elektryczna jest jedny z największych kosztów prowadzenia działalności gospodarstwa rolnego dzięki dobrze dobranej instalacji fotowoltaicznej jesteśmy w stanie znacznie obnizyć koszt energi elektrycznej  

Z

Pompy ciepła

Pompy ciepła wraz z dobrze dobraną instalacją fotowoltaiczną to darmowe źródło ciepła i chłodu dla Twojego domu lub przedsiębiorstwa