Finansowanie instalacji fotowoltaicznej

Pomożemy Ci uzyskać finansowanie na inwestycję w panele fotowoltaiczne i pompy ciepła

Skontaktuj się z nami!

jesteś zainteresowany pozyskiwaniem prądu ze Słońca lub ciepła z powietrza? Zadzwoń lub wyślij wiadomość, a odpowiemy tak prędko, jak to możliwe.

pompy ciepla

Leasing i raty

Wiemy, że nie zawsze dysponują Państwo wolnymi środkami, aby zainwestować je w pompę ciepła lub prąd ze słońca. Jeśli jednak wiedzą już Państwo, że warto, ale mają problem z uwolnieniem środków na ten cel – pomożemy z kredytem, leasingiem instalacji, a nawet rządowym dofinansowaniem.

Obok świadczonych usług instalatorskich w Pagra pracują też eksperci od dotacji i finansów, mamy więc uproszczone ścieżki pozyskiwania środków dla naszych klientów. Dzięki temu możemy pomóc w sfinansowaniu inwestycji na kilka sposobów:

– Klienci indywidualni

Koordynujemy sprzedaż ratalną w Alior Banku oraz Santander Consumer Banku. Dbamy o szybki proces decyzyjny oraz korzystne warunki kredytu.

– Przedsiębiorcy

Oferujemy ESCO lub leasing instalacji fotowoltaicznej. Pomagamy w uzyskaniu finansowania i takiego rozliczenia faktury leasingowej, aby 100% jej wysokości można było wliczyć w koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa.

– Jednostki samorządowe

Klientom publicznym oferujemy finansowanie w bezgotówkowej formule ESCO, w której dzielimy się z klientem oszczędnościami wypracowanymi przez instalację OZE, a po spłacie instalacja przechodzi na własność podmiotu, dla którego została wykonana. Zaletą tej formy jest fakt, że koszt instalacji nie jest liczony do długu jednostki samorządowej. Więcej o finansowaniu ESCO: tutaj.

Finansowanie Pagra niesie ze sobą konkretne zalety:
– formy finansowania dostosowane do charakteru odbiorcy (prywatny, firmowy, samorządowy),
– dostęp do mniej popularnych sposobów finansowania (ESCO, leasing),
– gwarancja sprawnego i bezpiecznego poprowadzenia dokumentacji i kwestii formalnych,
– ułatwione procedury pozyskania środków z banków współpracujących z Pagra.

Wiemy też, że liczba programów z dofinansowaniem, z których można skorzystać, aby część kosztów zakupu pompy ciepła lub instalacji fotowoltaicznej przenieść na rząd, nie jest mała. Zależnie od miejsca (wieś, miasto), wielkości instalacji i jej przeznaczenia można skorzystać z dofinansowania z kilku programów. Pomożemy wybrać najkorzystniejsze z nich.

Skontaktuj się z nami!

Prosimy o wiadomość lub telefon. Pomożemy Państwu sfinansować zakup pompy ciepła lub instalacji fotowoltaicznej.