pagra – eksperci fotowoltaiki

Pomagamy naszym klientom poprzez realizacje instalacji fotowoltaicznych oraz wykonanie instalacji elektrycznych od podstaw

Skontaktuj się z nami!

Zadzwońcie lub napiszcie do nas, a my zadbamy o to, aby instalacje elektryczne w Państwa obiekcie publicznym były wydajne i bezpieczne.

pompy ciepla

PAGRA – eksperci fotowoltaiki

Należymy do czołowych, krajowych firm fotowoltaicznych specjalizujących się w projektach dla przedsiębiorstw i samorządów. Wnosimy do polskiego OZE niestandardowe możliwości finansowania oraz bardzo silnych partnerów: 35% udziałów w firmie PAGRA sp. z o.o. ma zarządzana przez Ingmara Wilhelma europejska platforma deweloperska Galileo, której inwestorzy przeznaczyli już ponad 220 mln euro na rozwój odnawialnych źródeł energii.

PAGRA sp. z o.o. ma dwóch założycieli: Kornela Dybula i Krzysztofa Fabisza. Innowacyjnością naszej oferty jest wdrażanie projektów w systemach finansowania EPC oraz ESCO, dzięki którym podmioty przechodzące na czystą energię nie muszą inwestować środków własnych w zakup wdrażanych instalacji. PAGRA rozwija również wielkoskalowe projekty fotowoltaiczne, planując do roku 2025 zbudować portfel o mocy przekraczającej 500 MW. Dziś zatrudniamy 20 pracowników i zrealizowaliśmy ponad 200 instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski.

Galileo, nasz partner, ma obecnie portfel o mocy ponad 5 GW w projektach fotowoltaicznych, wiatrowych oraz magazynach energii w 7 krajach europejskich. Kapitałowo Galileo to czterech renomowanych inwestorów: Infratil Limited, Commonwealth Superannuation Corporation, New Zealand Superannuation Fund oraz Morrison & Co Growth Infrastructure Fund. Dla nas udziałowiec tej skali to nieprzeciętne możliwości, dzięki którym przyspieszamy zieloną transformację Polski.

W PAGRA wierzymy w siłę OZE oraz jej rosnącą wartość w polskim miksie energetycznym. Klientom precyzyjnie dobieramy urządzenia, producentów, moce instalacji oraz rozwiązania energetyczne. Wykonujemy projekty i kompletny, finalny montaż, a po zakończeniu prac przeprowadzamy testy działania i bezpieczeństwa, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że wykonana przez PAGRA instalacja będzie sprawna, wydajna i przez wiele lat będzie generowała dla Państwa oszczędności.

Skontaktuj się z nami!

Zadzwońcie lub napiszcie do nas, a my zadbamy o to, aby instalacje elektryczne w Państwa obiekcie publicznym były wydajne i bezpieczne.

Z

Fotowoltaika
dla domu

Fotowoltaika to rozwiązanie, które pozwala osiągnąć niezależność energetyczną właścicielom gospodarstw domowych

Z

Fotowoltaika
dla firm

Fotowoltaika zyskuje coraz większą popularność wśród przedsiębiorców. Poza tym, że pozwala uniezależnić się od podwyżek prądu ustalanych przez zakład energetyczny

Z

Fotowoltaika
dla rolnictwa

Energia elektryczna jest jedny z największych kosztów prowadzenia działalności gospodarstwa rolnego dzięki dobrze dobranej instalacji fotowoltaicznej jesteśmy w stanie znacznie obnizyć koszt energi elektrycznej