Pompy Ciepła

Dzięki fotowoltaice oraz pompie ciepła zaoszczędzisz na ogrzewaniu oraz chłodzeniu swojego domu lub przedsiębiorstwa

Skontaktuj się z nami!

jesteś zainteresowany pozyskiwaniem prądu ze Słońca lub ciepła z powietrza? Zadzwoń lub wyślij wiadomość, a odpowiemy tak prędko, jak to możliwe.

pompy ciepla

Pompa ciepła w powiązaniu z instalacją fotowoltaiczną pozwala na pozyskanie darmowej energii do ogrzania i schłodzenia domu lub przedsiębiorstwa. Ciepło pozyskiwane do ogrzania nieruchomości jest z gruntu lub powietrza. Powietrzne pompy ciepła wymagają mniejszych nakładów inwestycyjnych – brak konieczności wykonania kosztochłonnych odwiertów.
Pompy ciepła coraz częściej zastępują tradycyjne formy ogrzewania budynków, a obecnie dostępne urządzenia pozwalają na włączenie ich do istniejących instalacji centralnego ogrzewania.
Pompa ciepła pozwala na dostarczenie energii cieplnej nawet przy temperaturach zewnętrznych -25 stopni Celsjusza.
Dobrej klasy pompa ciepła pozwala w okresie letnim na dostarczenie chłodu, w przypadku pompy powietrznej ciepło z wnętrza budynku oddawana jest do atmosfery, a w przypadku pomp gruntowych ciepło oddawane jest do gruntu jednocześnie regenerując źródło energii na okres jesienno-zimowy.
Każdorazowo wykonujemy audyt energetyczny budynku w celu doboru odpowiedniej pompy ciepła oraz odpowiednio przeprojektowujemy i przebudowujemy obecny układ centralnego ogrzewania, zastępując obecne źródło lub dołączając pompę ciepła do istniejącego układu.

Z

Fotowoltaika
dla domu

Fotowoltaika to rozwiązanie, które pozwala osiągnąć niezależność energetyczną właścicielom gospodarstw domowych

Z

Fotowoltaika
dla firm

Fotowoltaika zyskuje coraz większą popularność wśród przedsiębiorców. Poza tym, że pozwala uniezależnić się od podwyżek prądu ustalanych przez zakład energetyczny

Z

Fotowoltaika
dla rolnictwa

Energia elektryczna jest jedny z największych kosztów prowadzenia działalności gospodarstwa rolnego dzięki dobrze dobranej instalacji fotowoltaicznej jesteśmy w stanie znacznie obnizyć koszt energi elektrycznej