Kategorie

Fotowoltaika dla domu

Przejdź do oferty >

Fotowoltaika dla firmy

Czytaj dalej >

Fotowoltaika dla rolnictwa

Pompy ciepła

PRACA: elektryk, elektromonter budowy

cze 6, 2023 | Blog, praca

Stale poszukujemy elektryków i elektromonterów do wykonywania prac elektrycznych na obiektach realizowanych przez PAGRA S.A. Gwarantujemy dobre zarobki, umowę o pracę, szkolenia, nowoczesną narzędzia i świetną atmosferę. Serdecznie zapraszamy do przesyłania CV wraz z kilkoma podstawowymi informacjami o sobie (wykształcenie, doświadczenie, miejsce zamieszkania) na adres: praca@pagra.eu.

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji elektrycznych wg. przekazanych rysunków/schematów instalacji,
  • montaż tras kablowych,
  • montaż instalacji niskoprądowych, P.POŻ, SAP, CCTV, itp.,
  • podłączanie szaf rozdzielczych/sterowniczych,
  • podłączanie urządzeń elektrycznych (oprawy oświetleniowe, gniazda wtykowe, wyłączniki),
  • serwis techniczny,
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane techniczne (o specjalności elektrycznej, elektromechanicznej, mechanicznej lub pokrewnej),
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
  • wiedza z zakresu instalacji elektrycznych, niskonapięciowych,
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości pow.3m,
  • zaangażowanie, sumienność, dokładność, estetyka pracy,
  • umiejętność czytania projektów i schematów,
  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia eksploatacyjne do 1 KV (SEP E1), mile widziane uprawnienia energetyczne kotły wodne i parowe (SEP E2) oraz gazowe (SEP E3),
  • posiadanie doświadczenia w pracach związanych z instalacjami elektrycznymi,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • miesięczny okres rozliczeniowy,
  • zapewniamy niezbędne narzędzia, mierniki, materiały,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • udział w szkoleniach zawodowych.

Nawet jeśli aktualnie nie będziemy prowadzić rekrutacji, to regularnie poszerzamy liczbę realizowanych projektów, więc w każdej chwili może pojawić się interesujące zlecenie, a wtedy odezwiemy się na pewno!

0 komentarzy