Kategorie

Fotowoltaika dla domu

Przejdź do oferty >

Fotowoltaika dla firmy

Czytaj dalej >

Fotowoltaika dla rolnictwa

Czytaj dalej >

Pompy ciepła

Czytaj dalej >

Sukces sportowców i logo PAGRA w TVP3 Poznań

sty 23, 2024 | Blog

Od dawna sponsorujemy drużynę tenisa stołowego UKS PIAST Poprawa Ostrzeszów. I bardzo nas cieszy, że odnosi ona kolejne sukcesy. O ostatnim z nich, zwycięstwie w Wojewódzkim Pucharze Polski, który został rozegrany w Przeźmierowie, materiał nagrała redakcja oddziału TVP3 Poznań.

Warto dodać, że jest to czwarty (odpowiednio w latach: 2020, 2022, 2023 oraz 2024) wygrany Wojewódzki Finał Pucharu Polski, który jednocześnie stał się dla UKS Piast ponowną przepustką do centralnej fazy Pucharu Polski, w której weźmie udział 16 najlepszych drużyn z kraju.

We wspomnianym materiale widać m.in. kilka widowiskowych zagrań Adriana Więcka, który startuje w koszulce z naszym logo – serdecznie zapraszamy do obejrzenia; wspomniany materiał zaczyna się od 28 minuty i 20 sekundy filmu, do którego link publikujemy tutaj: Sportowy Weekend TVP3 Poznań.

Finałowe Spotkanie UKS Piast Poprawa Ostrzeszów wygrał z MUKS Kings of the Table Przeźmierowo 4:0, podobnym bilansem wcześniej pokonując w półfinale drużynę PKS Piast Poniec. Gratulujemy, jesteśmy z was dumni!

1 komentarz

  1. Tomek Banasik

    Gratki!

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *