Kategorie

Fotowoltaika dla domu

Przejdź do oferty >

Fotowoltaika dla firmy

Czytaj dalej >

Fotowoltaika dla rolnictwa

Czytaj dalej >

Pompy ciepła

Czytaj dalej >

15 milionów zł na współpracę z BeeIN

wrz 17, 2022 | Blog, newsy

Podpisany kontrakt z notowaną na NewConnect hurtownią fotowoltaiczną to dla nas i dla naszych klientów pewność dostępu do paneli fotowoltaicznych klasy premium.

15 milionów zł – taka jest szacowana wartość umowy, którą PAGRA podpisała z notowaną na NewConnect spółką BeeIN. Zawarcie umowy poprzedziły pierwsze transakcje o wartości 1,5 mln zł.

Dzięki tej umowie zagwarantowaliśmy sobie płynny dostęp do znajdujących się na liście Tier 1 wg klasyfikacji Bloomberga japońskich paneli fotowoltaicznych LEAPTON, które BeeIN będzie dostarczał do PAGRA. Panele te mają zwiększoną moc wyjściową oraz wydajność w warunkach zacienienia, przez co zapewniają stabilniejszą oraz bardziej efektywną produkcję energii elektrycznej, dlatego są nazywane panelami klasy premium.

Jak o naszej współpracy z BeeIN pisze w swoim artykule serwis Strefa Inwestorów:

Oprócz produktów firmy LEAPTON Solar spółka będzie dostarczać PAGRZE także panele fotowoltaiczne DAH Solar w opatentowanej technologii Full Screen, które zapewniają uzyskanie do 11,5% większej efektywności niż w przypadku standardowych paneli PV. W ramach współpracy BeeIN zapewni też swojemu partnerowi dostawy innych komponentów niezbędnych do realizacji projektów z zakresu OZE.

W artykule cytowane są również wypowiedz prezesów obu spółek, zarówno Kornela Dybula:

Stawiamy na jakość i rzetelność naszych usług, które dla naszych klientów stanowią nie tylko element optymalizacji kosztowej, ale także gwarancję profesjonalnego zabezpieczenia dostaw energii. Oferowana przez nas zielona energia w modelu ESCO daje im komfort prowadzenia bieżącej działalności, a wysoka jakość usług powoduje, że nasza oferta cieszy się coraz większym zainteresowaniem, zarówno ze strony biznesu, jak i samorządów. Współpraca z BeeIN, które podobnie postrzega rozwój rynku i potrzeby klientów, pozwoli nam świadczyć usługi w jeszcze lepszym standardzie i zwiększyć portfel realizowanych projektów ­– komentuje Kornel Dybul, prezes PAGRA Sp. z o.o.

Jak i Michała Sochackiego, Prezesa Zarządu BeeIN:

Cieszę się, że dzięki nawiązaniu współpracy ze spółką PAGRA osiągniemy efekt synergii, jaką dają przewagi konkurencyjne cenionych na rynku produktów BeeIN oraz duże nadzieje pokładane przez klientów w nowatorskim modelu ESCO, który zyskuje zwiększoną popularność w dobie spowolnienia gospodarczego. Jestem przekonany, że podpisanie kontraktu stanie się kolejnym istotnym krokiem we wspólnym rozwoju obydwu organizacji oraz pozwoli spółkom jeszcze efektywniej zwiększać tkwiący w nich potencjał, m.in. dzięki realizowaniu projektów jako konsorcjum – mówi Michał Sochacki, Prezes Zarządu BeeIN S.A.

Cały artykuł można przeczytać tutaj: BeeIN nawiązuje współpracę z PAGRĄ i dołącza do realizacji projektów w innowacyjnej formule ESCO.

PAGRA + BeeIN w Strefie Inwestora

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *