Kategorie

Fotowoltaika dla domu

Przejdź do oferty >

Fotowoltaika dla firmy

Czytaj dalej >

Fotowoltaika dla rolnictwa

Czytaj dalej >

Pompy ciepła

Czytaj dalej >

PAGRA w serwisie animowany.pl

gru 1, 2022 | Blog, ekologia

Ekologia to dla nas ważny temat. Lubimy go popularyzować; nie tylko wśród młodszych, choć wiadomo – są oni bardzo ważni. Dlatego z sympatią patrzymy na naszą nazwę znajdującą się w tym małym podsumowaniu ekologicznych animacji serwisu animowany.pl.

Dbając o społeczną odpowiedzialność biznesu oraz popularyzując ekologię, szukamy współpracy i partnerów w przeróżnych obszarach; nawet tak odległych od naszej branży, jak tematyczne portale poświęcone… filmowi. A dokładniej: animacji i filmom animowanym, bo taka jest specjalizacja serwisu animowany.pl, który na naszą prośbę przygotował ciekawą publikację z 5 animacjami poświęconymi ekologii i ochronie przyrody, którą ten serwis zapowiedział tak:

Poniższy przegląd to nasi faworyci, wykopani czasem z czeluści archiwum animowanego… do zrobienia którego zostaliśmy zmotywowani przez PAGRA Sp. z o.o. – firmę oferującą różne formy dofinansowywania instalacji fotowoltaicznych. To tak apropo animacji numer 5, aby z Ziemi nie została wypalona pustynia, zdatna do zamieszkania już tylko dla androidów (a i to nie do końca)…

Przyznajemy, że niektóre z wybranych przez animowanego filmów zrobiły na nas świetne wrażenie, jeśli więc chcecie zobaczyć śpiewające wieloryby, ludzi zamykanych przez zwierzęta w rezerwatach czy oceanicznie śmieci zachowujące się zupełnie jak ryby, to możecie je obejrzeć tutaj: 5 ważnych animacji o ekologii, natomiast wspomnianą, dedykowaną nam animację o androidzie i pustyni można wyświetlić klikając ilustrację poniżej:

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *