Kategorie

Fotowoltaika dla domu

Przejdź do oferty >

Fotowoltaika dla firmy

Czytaj dalej >

Fotowoltaika dla rolnictwa

Pompy ciepła

Praca dla monterów fotowoltaiki

gru 7, 2022 | Blog, praca

Zatrudnimy monterów instalacji fotowoltaicznych. Jesteśmy znani z tego, że dbamy o pracowników. Płacimy dobrze, gwarantujemy umowę o pracę, jesteśmy wiarygodną i rozpoznawalną firmą.

Krótko: dołącz do PAGRA – przyjaznej i stabilnej firmy fotowoltaicznej. Naszym inwestorem jest europejska platforma deweloperska Galileo, która przeznaczyła już ponad 220 mln euro na rozwój odnawialnych źródeł energii. Więcej o nas można przeczytać na stronie pagra.eu.

Dłużej: pracując dla PAGRA możesz być pewnym tego, że oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę na etat (lub inną, jeśli wolisz i np. prowadzisz działalność) oraz naprawdę dbamy o pracowników; zleceń mamy wiele, dlatego wszyscy zatrudnieni w PAGRZE są dla nas bezcenni. Mamy w biurze dobrą kawę, w firmie świetną atmosferą, zaufanie do twoich umiejętności oraz oferujemy bardzo dobrą pensję: to tymi elementami chętnie zatrzymamy cię u nas na dłużej.

Szukamy: monterów instalacji fotowoltaicznych.

Twój zakres obowiązków:

·        kompleksowy montaż instalacji elektrycznych,

·        układanie okablowania strukturalnego oraz elektrycznego,

·        montaż osprzętu elektrycznego,

·        wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych,

·        montaż instalacji fotowoltaicznych.

Nasze wymagania:

·        zdolność do pracy na wysokości powyżej 3m,

·        gotowość do pracy w podróżach służbowych (miejsce pracy zależne od zlecenia).

·        umiejętność montażu mikroinstalacji fotowoltaicznych lub doświadczenie jako dekarz.

Skontaktuj się z nami – prześlij zgłoszenie z CV bezpośrednio do Izy, na adres: izabela@pagra.eu

A na koniec: pracując w PAGRA będziesz mógł poczuć, że Twoje zatrudnienie jest stabilne, a wynagrodzenie naprawdę konkurencyjne. Naszą pozycję na rynku budujemy na potencjale ludzi, dlatego pracownicy są dla nas najważniejsi. Branża OZE, w której działamy, rozwija się bardzo dynamicznie i ten trend na pewno utrzyma się w przyszłości. Mamy duży pakiet zamówień od naszych Klientów, dlatego wszyscy zatrudnieni w PAGRZE są dla nas bezcenni. Szczycimy się świetną atmosferą i zgraniem załogi. Szukamy osób, które obdarzymy zaufaniem, chcących rozwijać swoje umiejętności, więc jeśli to ty, to zapraszamy: dołącz do nas!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *