Kategorie

Fotowoltaika dla domu

Przejdź do oferty >

Fotowoltaika dla firmy

Czytaj dalej >

Fotowoltaika dla rolnictwa

Czytaj dalej >

Pompy ciepła

Czytaj dalej >

Kontrakt goni kontrakt! I będzie ich jeszcze więcej!

cze 26, 2023 | Blog, praca

Dlaczego szukamy ostatnio kolejnych osób do pracy? Sami zobaczcie mapę naszych nowych kontraktów!

Powiedzieć, że się rozwijamy, to nic nie powiedzieć. Rośniemy w tempie wręcz zastraszającym, a chcemy i możemy… jeszcze szybciej. Chętnie zatrudniamy nowych pracowników i nie ma w tym cienia zaskoczenia – zobaczcie tylko gdzie, jakich i ile podpisaliśmy ostatnio umów, aby nie było wątpliwości, że pracy to u nas jest wiele i… będzie jej jeszcze więcej.

Oto mapa naszych ostatnio podpisanych, największych kontraktów. Jak widać, nadal skupiamy się na naszym województwie, ale nie ograniczamy się do jego jednego tylko miasta czy rejonu:

fotowoltaika PAGRA - umowy

Mamy oczywiście już świetną kadrę, która precyzyjnie zrealizuje te inwestycje, ale szukamy też osób, które pomogą nam w kolejnych… albo z czasem przejmą część obowiązków w już prowadzonych inwestycjach. Stąd jesteśmy zainteresowani pracownikami z całego województwa wielkopolskiego; nie tylko z naszej gminy Ostrzeszów, gmin w których już prowadzimy prace, ale też z niemal dowolnych okolic. Organizujemy dojazdy i oferujemy bardzo dobre warunki pracy. Prowadzimy otwarte (to znaczy, że można się zgłaszać w każdej chwili) rekrutacje na stanowiska:

elektryk / elektromonter budowy
– monter / instalator PV
projektant instalacji PV

W chwili obecnej negocjujemy kolejne kontrakty, głównie z jednostkami z województwa wielkopolskiego, więc już teraz zbieramy CV pracowników, którym albo od ręki, albo niebawem zaproponujemy pracę. Zapraszamy do kontaktu: praca@pagra.eu.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *