Kategorie

Fotowoltaika dla domu

Przejdź do oferty >

Fotowoltaika dla firmy

Czytaj dalej >

Fotowoltaika dla rolnictwa

Czytaj dalej >

Pompy ciepła

Czytaj dalej >

PAGRA w mediach: zatrzęsienie publikacji

mar 23, 2023 | Blog, Media o nas

Informacje o naszych planach rozwoju zrobiły dużo szumu w mediach. Pisali o nas m.in.: PAP, ISB News, WNP, inwestycje.pl, Portal Samorządowy i kilka innych tytułów. Poczytajcie sami!

Ostatnio podpisany kontrakt z gminą Nowe Skalmierzyce, o którym pisaliśmy tutaj: 2,7 mln zł na OZE, okazał się być naszym kolejnym, mocnym wejściem w branżowe (i nie tylko) media, zwłaszcza, że przy jego okazji zdradziliśmy plany rozwojowe PAGRA na najbliższe lata. Do tej pory, w marcu napisało o nas co najmniej 10 tytułów, dlatego poniżej zbieramy te newsy w krótką prasówkę – zapraszamy do czytania!

PAP Biznes: Pagra, spółka z branży PV, chce w tym roku podpisać umowy o wartości ok. 35-40 mln zł

„Pagra, spółka specjalizująca się w instalacjach PV dla biznesu i samorządów oraz realizacji projektów ESCO, chce w tym roku podpisać umowy o wartości ok. 35-40 mln zł…”
Źródło: PAP

ISB Biznes: Pagra planuje podpisać umowy o wartości ok. 35-40 mln zł w 2023 r.

„Pagra podpisała umowę z gminą Nowe Skalmierzyce o wartości 2,7 mln zł netto na 8 instalacji PV o łącznej mocy 446 kWp oraz wysokotemperaturową pompę ciepła o mocy 120 kW…”
Źródło: ISB Biznes

WNP.PL: Nowe Skalmierzyce inwestują w OZE. Gmina podpisała umowę o wartości 2,7 mln zł netto

„Gmina Nowe Skalmierzyce podpisała ze spółką Pagra umowę o wartości 2,7 mln zł netto. Powstanie 8 instalacji PV o łącznej mocy 446 kWp…”
Źródło: WNP.PL

Wysokie Napięcie: Pagra planuje podpisać umowy o wartości ok. 35-40 mln zł w 2023 r.

„Pagra podpisała umowę z gminą Nowe Skalmierzyce o wartości 2,7 mln zł netto na 8 instalacji PV o łącznej mocy 446 kWp…”
Źródło: wysokienapiecie.pl

Inwestycje.pl: Pagra planuje podpisać umowy o wartości ok. 35-40 mln zł w 2023

„…Od początku roku Pagra podpisała umowy o wartości 12,1 mln, a plan na 2023 r. zakłada podpisanie umów o wartości około 35-40 mln zł…”
Źródło: inwestycje.pl

Gram w Zielone: Pagra wykona hybrydowy projekt OZE dla wielkopolskiej gminy

„Spółka specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych dla biznesu i jednostek samorządu terytorialnego zbuduje instalacje PV w połączeniu z pompą ciepła dla Nowych Skalmierzyc…”
Źródło: gramwzielone.pl

Strefa Inwestorów: PAGRA konsekwentnie realizuje plan skokowego wzrostu przychodów. Spółka podpisała umowę o wartości 2,7 mln zł.

„PAGRA, spółka specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych dla biznesu i jednostek samorządu terytorialnego oraz realizacji projektów ESCO podpisała umowę z gminą Nowe Skalmierzyce o wartości 2,7 mln zł netto…”
Źródło: strefainwestorow.pl

STOOQ: Pagra planuje podpisać umowy o wartości ok. 35-40 mln zł w 2023 r.

„Pagra podpisała umowę z gminą Nowe Skalmierzyce o wartości 2,7 mln zł netto na 8 instalacji PV o łącznej mocy 446 kWp oraz wysokotemperaturową pompę ciepła o mocy 120 kW…”
Źródło: stooq.pl

Portal Samorządowy: Skrót wiadomości ze spółek giełdowych – wtorek

„Pagra podpisała umowę z gminą Nowe Skalmierzyce o wartości 2,7 mln zł netto…”
Źródło: portalsamorzadowy.pl

Investing: Tygodniowy przegląd informacji z sektora OZE

„Pagra podpisała umowę z gminą Nowe Skalmierzyce… plan na 2023 r. zakłada podpisanie umów o wartości około 35-40 mln zł…”
Źródło: investing.com

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *